برای خرید آپارتمان مسکونی در منطقه چیتگر تهران چقدر باید هزینه کرد؟+ جدول

20 آذر 1402
0 دیدگاه

مشاوران املاک منطقه چیتگر می‌گویند قیمت آپارتمان در این محدوده از متری ۵۵ میلیون تومان شروع می‌شود و تا سقف متری ۸۰ میلیون تومان می‌رسد. این در حالی است که در برخی موارد و در برج‌های لوکس با امکانات کامل واحد‌هایی با سقف قیمت متری ۱۲۰ میلیون تومان نیز به چشم می‌خورد.

چیتگر محله‌ای در شمال غرب تهران و منطقه ۲۲ شهرداری است که به دو بخش شمالی و جنوبی تقسیم می‌شود. چیتگر شمالی از سمت شمال به اتوبان شهید همت و از سمت جنوب به بزرگراه شهید لشکری از سمت شرق به شهرک راه آهن و از سمت غرب آن شهرک کارمندان شهرداری متصل می‌شود.

به گزارش تجارت‌نیوز، محله چیتگر جنوبی نیز در نزدیکی محله‌های وردآورد، شهرک دانشگاه تهران، شهرک سینمایی غزالی، چیتگر شمالی و شهرک شهرداری قرار گرفته است. چیتگر جنوبی همچنین از شمال به بزرگراه لشکری، از شرق به شهرک دانشگاه تهران، از جنوب به بزرگراه فتح و از غرب به بلوار کرمان خودرو محدود می‌شود.

ساخت و ساز و رشد برج‌های مسکونی در این محله و در سال‌های اخیر باعث شده است تعداد زیادی از سرمایه‌گذاران مسکن چیتگر را به‌عنوان مقصد سرمایه‌گذاری خود در حوزه مسکن انتخاب کنند. اما با این حال کف و سقف قیمت مسکن در این محله در چه حدودی قرار دارد؟

قیمت خانه در چیتگر چند؟

مشاوران املاک منطقه چیتگر می‌گویند قیمت آپارتمان در این محدوده از متری ۵۵ تومان شروع می‌شود و تا سقف متری ۸۰ میلیون تومان می‌رسد. البته این در حالی‌ست که در برخی موارد و در برج‌های لوکس با امکانات کامل واحد‌هایی با سقف قیمت متری ۱۲۰ میلیون تومان نیز می‌تواند وجود داشته باشد.

قیمت آپارتمان مسکونی در منطقه چیتگر تهران

دسترسی به محله چیتگر

یکی از راه‌های دسترسی به محدوده چیتگر استفاده از خط مترو این محله است. ایستگاه مترو چیتگر جزو ایستگاه‌های خط پنج مترو تهران به شمار می‌رود و در سال ۱۳۸۴ تاسیس شده است.

همچنین ساکنان این منطقه می‌توانند از خطوط اتوبوسرانی که در فضای بیرونی مترو چیتگر قرار دارد استفاده کنند. استفاده از خودرو شخصی ممکن است در انتهای هفته و ترافیک ناشی از هجوم مردم برای استفاده از امکانات تفریحی این منطقه زمان‌بر باشد.

ارسال دیدگاه